אומבריה איטליה -חבל אומבריה -אטרקציות באומבריה -  טיול כוכב באומבריה

אומבריה - גוף, נפש ועוד

שיעור יוגה או פילאטיס

קמתם בבוקר כשמסביב הכל ירוק, הציפורים מצייצות. אחרי הארוחה הדשנה יש מקום לקצת פעילות, ומה יותר טוב מיוגה או פילאטיס באווירה הזו? כלום, אז קדימה לעבודה...

המדריכה שלנו תבוא אליכם וביחד תעבירו שיעור, או כמה, בהתאם לרמה ולכוחות שלכם. הרעיון הוא לשלב פעילות גופנית מעוררת, רוגע וגיבוש.

אפשר לקיים ריטריט שלם המבוסס על יוגה או פילאטיס. הריטריט כולל לינה, ארוחות ושיעורים (עם מדריך מקומי או מדריך שתביאו אתכם מהארץ, מה שבא לכם)

ריטריט מיינדפולנס בטבע (באנגלית)

קבוצות המגיעות לאומבריה ורוצות להשתקע באגריטוריזמו מרהיב בלב פארק הסובסיו שמעל לעיר אסיזי, אני מציע רטריט של מיינדפולנס. הריטריט מובנה על ידי פסיכולוגית אנגליה שהשתקעה פה באומבריה ומעבירה סדנאות בכל העולם. אם בא לכם (אתם חייבים זאת לעצמכם!), להתפנק ולשקוע בהוויה ובאמת להינות מהשפע שיש לחיים להציע, ריטריט זה מומלץ עבורכם.

סמינרים ורטריטים

רוצים לארגן סמינר או רטריט במיוחד עבור הלקוחות והעובדים שלכם? מחפשים את הלוקיישן המושלם עם כל הפינוקים והאביזרים כולל ים של פעילויות שאפשר לעשות ביחד?

סוכנים, מנהלי משאבי אנוש, שפים, מדריכי יוגה, סוחרי עתיקות, מדריכי טיולים בעלי מקצועות חופשיים ועוד בעלי רעיונות, צרו עמי קשר ונבנה ביחד את החופשה והגיבוש המושלם עבורכם ועבור הלקוחות שלכם. אני מציע את כל שירותי הקרקע והאטרקציות באומבריה ורומא. כל מקום וכל פעילות נבחרו על ידי בקפידה תוך התחשבות במתן מענה מלא לצרכים שלכם כדי שתהיה לכם פה חופשה מושלמת.

ינון דותן - עם דותן בוותיקן

דברו איתי, אני כאן בשבילכם

arrow&v
  • Instagram
  • Facebook Social Icon

מוזמנים בשמחה לשלוח ווטסאפ/ מייל או התקשרו אלינו (מילי) - טלפון כולל ווטסאפ- 052-5671113 

שעות פעילות: פשוט נסו אותנו, משתדלים להיות זמינים בין 9:00- 22:00 כולל שבת וחג