מסעדות ברומא לכל המשפחה

המטבח האיטלקי מתאים לכולם וכמעט כל אחד ימצא בו משהו לאכול, ללא יוצא מן הכלל. אבל ישנן מסעדות שממש נועדו עבור ביקור של כל המשפחה ביחד, מטרתן לשרת משפחות ובזה הן מתמחות. נכון, רומא מלאה במסעדות מצוינות ואל תתנו לאף אחד להגיד לכן שיש את ה'הכי טובה', זה הכל עניין של טעם. אם אתם במקרה באזור של אחת מהמסעדות הרשומות מטה, או מתכננים טיול באזור לפי מסעדות, כנסו ולא תתאכזבו.

 

REC23

 

מסעדה זו מגישה בראנצ' (מחזה נדיר באיטליה), ארוחות ערב ואפרטיבו. בסופי שבוע יש גם בופה פתוח אם זה הקטע שלכם. מדי שבת בצהריים מתקיימות פה סדנאות לילדים בזמן שאתם אוכלים, פתרון נהדר לא?! המקום מתמלא מהר ולכן כדאי להזמין מקומות מראש ולברר באמת אם מתקיימת פה סדנא באותה שבת שאתם מגיעים (אם הגעתם בשבת...).

כתובת: PIAZZA DELL'EMPORIO, 1 ROME

אתר:www.rec23.com

 

 

ויוי ביסטרו – VIVI BISTROT

 

מסעדה זו פועלת על פי התפיסה לפיה יש קשר ישיר בין איכות החיים לאיכות המזון שאנו אוכלים. המוצרים וחומרי הגלם נבחרים בקפידה על ידי המסעדה ממגדלים בחוות אורגניות, הם גם קשורים קשר ישיר לתמיכה בחקלאים המגדלים את אותה תוצרת בה משתמשים במסעדה. עם 5 סניפים הפזורים במרכז העיר רומא, אתם יודעים שהם עושים משהו נכון. כדי שהילדים יוציאו קצת מרץ ממליץ לכם ללכת לסניף שבווילה דוריה פאמפילי, בה יש פארק רחב ידיים. המסעדה נבנתה על חורבות אסם משנת 1800, הנוף והאווירה פה מדהימים. כל מה שתבחרו לאכול פה, בוקר, צהריים, הפסקת תה או ארוחת ערב תדעו שהאוכל כאן טרי ומשביע. ויוי ביסטרו מחזיקים ברעיון הגאוני של פיקניק עם המשפחה, הזמינו אצלם את הסל וצאו לאכול בטבע.

 

https://www.vivibistrot.com/en/

 

פיאצה נבונה: PIAZZA NAVONA 2, ROMA

ווילה דוריה: VIA VITELLIA 102, ROMA

ווילה בורגזה: PIAZZALE DEL MUSEO BORGHESE, ROMA

סן סילבסטרו: VIA DELLA MERCEDE 50

טריטון: VIA DEL TRITONE 61

קולינריה ברומא - מוזמנים להצטרף אלי ולהנות עוד -  סיור קולינרי ברומא - בואו לטעום מהמיטב ולשמוע עוד סיפורים מרתקים 

ארוחה משןתפת.png

סיור קולינרי ברומא - קולינריה מקומית

תחום המסעדנות הוא דבר משנתה תדיר. אם מצאתם שהמסעדה נסגרה/אינה עומדת בקריטריונים או כל דבר אחר אנא ספרו לי מיד על מנת שאבדוק ואעדכן. תודה